Ana Sayfa SEO En iyi WordPress SEO Eklentileri

En iyi WordPress SEO Eklentileri

WordPress SEO Eklentileri, ile milyonlarca blog arasında kendi bloğunuzun üst sıralarda yer almasını istiyorsanız seo pluginlerinden yararlanabilirsiniz.

Bloğunuzu  seo eklentileri ile bir adım öne çıkarabilirsiniz. Seo eklentileri içeriğinizin arama sonuçlarında  üst sıralarda yer almasına ve içeriğinizle alakalı ziyaretçi çekmenize yardımcı olur.

Bloğunuzda ne kadar kaliteli  ve özgün yazılar olsada, sağlam bir seo alt yapınız olmadan beklediğiniz başarıyı yakalamanız oldukça zordur aşağıdaki wordpress seo eklentileri ile bloglarınızı dahada başarılı hale getirebilirsiniz.

All in one seo

Sık  kullanılan  wordpress seo eklentisidir, çok kullanılmasının en büyük etkileride ücretsiz olmasıdır,  all in one seo ile konuların , sayfaların , etiketlerin title ve meta taglarını kontrol edebilir ve istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Bu eklenti kurulduğu zaman konu eklerken  title ve meta tag girmeniz için yeni alanlar oluşturuyor. WordPress bloglarda etkili bir seo eklentisidir.
Eklenti sayfası

Simple Tags

Yazınıza etiket eklerken, benzer ve ilgi çekici etiketleri size sunan bir eklenti, bu özellik wordpress 2.7  versiyonundan sonraki versiyonlarda olan bir özellik ile benzerlik gösterse de bu eklenti ajax ile farklılık arayanlara cevap veriyor.
Eklenti Sayfası

Google XML Sitemaps

Arama motorlarına uygun site haritalarını otomatik oluşturan bu eklenti sayesinden sitenizi daha hızlı indexlebilirsiniz. Sık kullanılan bir wordpress eklentidir.
Eklenti Sayfası

Platinum Seo Plugin

Platinum Seo eklentisi all in one seo ile aynı işi görmekte ve ona rakip olabilecek özelliklere sahiptir,  permalinklerinizi (kalıcı bağlantılarınızı) değiştirmeniz durumunda,otomatik olarak 301 yönlendirmesi yapabilmektedir.
Eklenti Sayfası

Seo Smart Links

Blog içinde verilen linklerde “nofollow” etiketi ile “_blank” etiketi, yeni pencerede açma gibi alternatiflerden faydalanmanızı sağlayan bir eklentidir.
Eklenti Sayfası

Önceki İçerikWordPress Kalıcı Bağlantılar
Sonraki İçerikSEO ve Pazarlama

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

TAKİP ET

54BeğenenlerBeğen
15TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et

YENİ İÇERİKLER

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

(Conversion Rate Optimization - CRO) Dijital pazarlama alanında önemli konulardan biri olan Dönüşüm Oranı Optimizasyonu İngilizce’de "Conversion...

Mobil Uygulama (App Store) Optimizasyonu Rehberi

ASO Nedir Ne İşe Yarar ? App store optimizasyonu (ASO), mobil uygulamayı Google Play Store, Apple App...

E-Ticaret Satışlarınızı Arttıracak Rehber

E-Ticaret sitelerinde başarılı olmak oldukça zahmetli ve emek isteyen bir süreçtir. Türkiye pazarında binlerce site olmasına karşın başarıyı yakalamış sitelerin sayısı da...

SEO Nedir ve Nasıl Yapılır

"SEO" (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha hızlı ve daha kolay şekilde taraması için yapılan teknik düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir.

Son Yorumlar